Українські дрони на Донеччині за один виліт знищили техніку оккупантів на мільйони доларів

Українські дрони за один виліт знищили техніку оккупантів на мільйони доларів. Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в Телеграм.

"Донеччина. Працює рота ударних БПЛА «АХІЛЛЕС»  92 ОШБР. За один виліт коптер бійців уразив бронетранспортер, бойову машину піхоти та броньовану ремонтно-евакуаційну машину. Вартість ураженої техніки окупантів — мільйони доларів.  Продовжуємо працювати над масштабуванням Армії дронів. Безпілотників на фронті буде більше", - зазначив Федоров.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті