Українські бійці знищили ще 470 окупантів і майже 40 ворожих артсистем

Сили оборони України за минулу добу знищили 470 російських загарбників. Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ у Фейсбуці 30 вересня.

Втрати російських загарбників у техніці за день збільшилися на чотири танки, 12 бойових броньованих машин, 18 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн та дві одиниці спецтехніки. 

Крім того, українські бійці знищили 38 ворожих артилерійських систем, дві РСЗВ, один засіб ППО та 15 безпілотників оперативно-тактичного рівня.

За даними Генштабу, загальні бойові втрати росії з початку повномасштабного наступу на Україну становлять близько 278 130 військовослужбовців.

Як повідомлялося, російські військові визнали, що знищили власний винищувач Су-35 у районі Токмака.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Всі статті