Російські військові визнали, що знищили власний винищувач Су-35 у районі Токмака

Повітряно-космічні сили РФ визнали, що втратили винищувач Су-35 у районі Токмака. Це четвертий випадок за час війни, коли російський літак збиває власна ППО, - повідомляє Телеграм-канал The Insider.

"Про втрату російського винищувача Су-35С у районі Токмака (Запорізький напрямок) повідомляють як українські, так і російські джерела. Судячи з посту близького до ПКС РФ Telegram-каналу Fighterbomber, пілот загинув", - ідеться в повідомленні.

За підрахунками The Insider на основі інформації з відкритих джерел, це щонайменше четвертий випадок за час війни проти України, коли російська авіація зазнає втрат унаслідок "дружнього вогню" ППО - без урахування втрат під час заколоту ПВК Вагнера.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті