Українські артилеристи знищили гаубицю окупантів у районі Соледара

Українські артилеристи знищили ворожу гаубицю Д30 в околицях Соледара на Донеччині. Про це 4 квітня у Facebook повідомили представники Сухопутних військ України.

"Розвідка 30 ОМБр знайшла поблизу Соледара ворожу гармату Д30 та скоригувала вогонь артилеристів 45-ї окремої артилерійської бригади Збройних Сил України", - повідомили військові.

Гармату противника вдалося серйозно пошкодити точним ударом легкої гаубиці М777.

Нагадаємо, раніше генерал Тарнавський показав роботу французької САУ CAESAR на Донецькому напрямку.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті