Генерал Тарнавський показав, як французькі САУ знищують рашистів на Донеччині

Українські бійці в Донецькій області знищують позиції окупантів за допомогою французької САУ Caesar. Відео роботи артилеристів 4 квітня в Telegram опублікував командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Французька 155-мм САУ на озброєнні української армії. Швидша і точніша, ніж радянська САУ "Мста". Для розгортання потрібно всього 2 хвилини. Бійці однієї з артилерійських бригад майстерно громлять ворога на Донеччині", - повідомив бригадний генерал.

На відео показано роботу одного з артилерійських розрахунків - один із бійців зазначив, що порівняно з "Мстою" французька гаубиця приводиться до бою в п'ять разів швидше.

"CAESAR" - абревіатура Camion équipé d'un système d'artillerie (вантажівка, оснащена артилерійською системою)", - написав під відео Тарнавський.

Нагадаємо, раніше головком Валерій Залужний показав, як наші артилеристи трощать окупантів під Бахмутом високоточними "Паладинами".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті