Українська легкоатлетка Ярослава Магучих виграла шосте змагання поспіль у 2023 році

Українка Ярослава Магучих, яка виступає у стрибках у висоту, виграла змагання у словацькій Б'янсько-Бистриці. Про це повідомляє "Суспільне. Спорт".

Для того, аби виграти золоту медаль, Магучих вистачило успішного стрибка на висоту 1.97 метра. Дві конкурентки Ярослави, які також змогли дійти до цієї висоти, не зуміли повторити цей успіх. 

Магучих спробувала взяти ще більшу висоту - 2 метри 4 сантиметри, однак встановити найкращий показник поточного сезону не зуміла. 

Ще одна українка, Катерина Табашник, завершила змагання із четвертим результатом.

  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.97 м
  2. Єлена Валлортігара (Італія) - 1.95 м
  3. Марія Вуковіч (Чорногорія) - 1.95 м
  4. Катерина Табашник (Україна) - 1.93 м

Як повідомлялося раніше, у вересні минулого року Українська легкоатлетка Магучих виграла етап Діамантової Ліги у стрибках в висоту.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті