Українська легкоатлетка Ярослава Магучих виграла шосте змагання поспіль у 2023 році

Українка Ярослава Магучих, яка виступає у стрибках у висоту, виграла змагання у словацькій Б'янсько-Бистриці. Про це повідомляє "Суспільне. Спорт".

Для того, аби виграти золоту медаль, Магучих вистачило успішного стрибка на висоту 1.97 метра. Дві конкурентки Ярослави, які також змогли дійти до цієї висоти, не зуміли повторити цей успіх. 

Магучих спробувала взяти ще більшу висоту - 2 метри 4 сантиметри, однак встановити найкращий показник поточного сезону не зуміла. 

Ще одна українка, Катерина Табашник, завершила змагання із четвертим результатом.

  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.97 м
  2. Єлена Валлортігара (Італія) - 1.95 м
  3. Марія Вуковіч (Чорногорія) - 1.95 м
  4. Катерина Табашник (Україна) - 1.93 м

Як повідомлялося раніше, у вересні минулого року Українська легкоатлетка Магучих виграла етап Діамантової Ліги у стрибках в висоту.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті