Українська фехтувальниця Ольга Харлан виборола золото на турнірі серії Сателіт FIE

Ольга Харлан завоювала золото на турнірі серії Сателіт FIE з фехтування на шаблях у Туреччині 21 жовтня. Про це повідомив Національний олімпійський комітет України та Національної олімпійської збірної України у Facebook.

"Маємо подвійний п’єдестал на турнірі серії Сателіт FIE з фехтування на шаблях, що проходить цього вікенду у турецькому Стамбулі. Переможно відкрила олімпійський сезон, зійшовши на найвищу сходинку п'єдесталу пошани, Ольга Харлан.", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Харлан виграла спочатку шість боїв у групі, а потім ще п’ять у турі прямого вибування.

Раніше повідомлялось, що у Верховній Раді вимагають розібратися з дискваліфікацією Харлан на міжнародному рівні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті