Українська ДРГ безшумно заскочила в розташування ворога. Далі окупанти хаотично добивали один одного

Українська ДРГ, перетнувши вночі лінію фронту в Запорізькій області, безшумно проникла до розташування російських окупантів та знищила частину тих, хто там знаходився. Відповідне відео, зняте окупантами післі відвідування ДРГ, розмістив мобілізований до ЗСУ журналіст "Радіо Свобода" Левко Стек у своєму Телеграм-каналі 16 листопада.

"Українська ДРГ перетнула лінію фронту в Запорізькій області, підійшла до місця розташування російського підрозділу, непомітно зняла вартових і спустилася в підвал, де в цей час відпочивав особовий склад ворога. Далі окупантів розстрілювали як в тирі. В підсумку - значна кількість вбитих та поранених росіян. Судячи з розмов на відеозаписі, втрати в тому числі і від дружнього вогню. В паніці військові РФ відкривали хаотичний вогонь по своїх. Фантастична операція. Сподіваюсь, колись дізнаємось більше про виконавців. А поки можемо подивитись на результат", - написав Стек.

Раніше повідомлялось, що бійці підрозділу "Falcon Squad" поділились кадрами знищення окупантів на Сватівському напрямку.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті