Українська авіація вдарила по 10 районах скупчення окупантів, ракетники і артилерія уразили ще два – Генштаб

Авіація Сил оборони протягом 30 листопада завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та техніки російських військ. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генерального штабу ЗСУ.

Крім районів зосередження противника, українська авіація уразила один зенітно-ракетний комплекс росіян.

Підрозділи ракетних військ в свою чергу знищили два місця скупчення окупантів і їхньої техніки, три зенітно-ракетних комплекси, радіолокаційну станцію та станцію радіоелектронної боротьби.

Як повідомлялося, на фронті відбулось більше ста боєзіткнень за добу.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті