Українська авіація нанесла три удари по зосередженню сил рашистів на лівому березі Дніпра

Авіація ЗСУ та нанесла три удари по зосередженню сил та засобів противника на лівому березі Дніпра. Про це повідомило ОК "Південь" 26 березня.

"Нашою авіацією нанесено три удари по зосередженню сил та засобів противника на лівому березі Дніпра. Ракетно-артилерійськими підрозділами відпрацьовано комплекс вогневих завдань", - йдеться у повідомленні.

За підтвердженими даними, знищено ворожий спостережний пункт та інженерну техніку, демілітарізовано 8 рашистів. Інші дані дорозвідуються.

Водночас окупанти продовжують обстріли деокупованих територій правобережжя.

Зазначається, що за минулу добу ворог здійснив близько 50 обстрілів з наземної зброї та винищувачем Су-35 наніс авіаційний удар двома керованими авіаційними бомбами по об’єкту критичної інфраструктури на Бериславщині.

"Під час обстрілів основними об’єктами ураження залишалися житлові будинки, як в обласному центрі, так і в прибережних сільських громадах. 8 цивільних осіб отримали поранення різного ступеню важкості", - повідовили в ОК "Південь".

Крім цього, інформується про те, що поблизу Великої Олександрівки, в Бериславському районі і Іванівки, в Херсонському, на міні підірвалися по дві особи.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті