Українка Анастасія Меркушина перемогла у спринті на чемпіонаті Європи з біатлону

Українка Анастасія Меркушина у п'ятницю, 27 січня, виграла спринт на чемпіонаті Європи з біатлону, що проходить у швейцарському Ленцерхайді.

28-річна спортсменка змогла обійти на фініші шведську спортсменку Тільду Йохансон на 0,5 секунди. Також вона спромоглася відстрілятися без промахів на кожному з вогневих рубежів. По скорострільності у гонці у Меркушиної другий результат, за загальною швидкістю – 19-й.

Також у цій гонці брали участь ще чотири українки – Ганна Кривоніс фінішувала 22-ою, допустивши одну помилку, а Юлія Джима – 39-ю. Любов Кіп'яченкова (52) та Олена Білосюк (55) опинилися поза ТОП-50.

Варто зазначити, що Меркушина у сезлоні-2014/15 здобула дві перемоги на чемпіонатах Європи. Тоді вона змогла прийти першою у спринті та перегонах переслідування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чемпіонка світу з біатлону з України збиралася здобути російське громадянство.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Всі статті