Чемпіонка світу з біатлону з України збирається здобути російське громадянство – росЗМІ

Біатлоністка Катерина Бех отримала посвідку на проживання в росії і готується отримати паспорт РФ. Про це 8 листопада повідомляє російське агентство ТАСС із посиланням на федерацію біатлону Московської області.

"1 листопада Катерина отримала посвідку на проживання. Громадянство вона має отримати протягом трьох місяців", - заявили у федерації, за яку зараз виступає українська спортсменка.

24-річна Бех народилася у росії і до 2018 року виступала під російським прапором. Однак потім вона змінила громадянство і у 2019 році вже у складі юніорської збірної України виграла чемпіонат світу у спринті та перегонах переслідування.

У 2020 році вона виграла чемпіонат Європи з біатлону серед юніорів та потрапила в основу дорослої збірної України. А вже 2021 року дебютувала у національній команді на Кубку світу на етапі в Контіолахті.

Однак після початку повномасштабного вторгнення росії Катерина Бех, а також Оксана Москаленко та Ольга Абрамова втекли до РФ. Після цього їх виключили зі складу збірної України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що легенда "Шахтаря" Геннадій Зубов під час повномасштабного вторгнення РФ отримав роботу у російському клубі "Звезда".

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті