Україна запустила кампанію #UnRussiaUN, в якій закликає світ виключити росію з ООН

Українці запустили міжнародну кампанію #UnRussiaUN, щоб закликати світових лідерів виключити росію як державу-агресора з Організації Об'єднаних Націй. Про це повідомляється на офіційній сторінці громадської кампанії.

Її розпочали напередодні засідання Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, яке відбудеться 19-26 вересня.

"Присутність росії в ООН абсолютно нелогічна і незаконна. Якщо ви згодні з тим, що терористичній державі нічого робити в головній миротворчій організації, то підпишіть петицію і поділіться хештегом #UnRussiaUN. Разом ми викинемо росію з ООН", - йдеться на сайті кампанії.

Щоб приєднатися до флешмобу, потрібно зробити Stories в Instagram із маскою #UnRussiaUN, додати до поста такий самий хештег і посилання на сайт unrussiaun.com. Після цього необхідно підписати петицію, метою якої є збір 500 тисячів голосів, щоб надіслати їх генсеку ООН Антоніу Гутеррішу.

В петиції зазначається, що двері ООН для РФ мають бути зачинені, "тому що для вступу в ООН Російська Федерація, відповідно до ст. 4 Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутися до міжнародно визнаних кордонів".

"Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН. Такий курс дій позбавить росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві", - сказано в тексті.

Як повідомлялося, в ООН назвали катування українських полонених російськими військовими частиною державної політики РФ.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті