Україна вже третій день імпортує електроенергію з Європи для уникнення аварійних відключень світла

Українські енергетики змушені збільшити імпорт електроенергії з Європи через дефіцит. Про це у своєму телеграм-каналі розповіла народна депутатка України Вікторія Гриб 25 серпня.

"Дефіцит електроенергії виникає через пошкодження теплових та гідроелектростанцій, а також аномальну спеку. Біда в тому, що споживання тримається на максимальних позначках. Інакше кажучи, упродовж останніх трьох діб нам вдається уникати вимкнень світла виключно завдяки синхронізованості нашої енергосистеми з Польщею та Румунією", - написала Гриб.

За її словами, причиною зменшення наявності енергоресурсів є ремонтні роботи на кількох важливих об'єктах.

"Українські енергетики продовжують масштабні ремонтні кампанії, у планових ремонтах перебувають декілька атомних енергоблоків. Це суттєво обмежує можливість забезпечувати зростаюче споживання, особливо у вечірні піки", - зазначила нардеп.

Як повідомлялося раніше, в "Укренерго" заявили про рекордне споживання електроенергії влітку

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті