Україна вперше стала партнером міжнародної технологічної виставки "Smart Country Convention-2023"

Україна вперше стала партнером міжнародної технологічної виставки "Smart Country Convention - 2023" у Берліні та презентувала національний стенд 9 листопада. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України у своєму Телеграм-каналі.

"Подія обʼєднала 250+ учасників, 400 спікерів та 12 000 відвідувачів з усього світу. На виставці презентували рішення щодо розбудови розумних міст, інноваційних регіонів та цифрових рішень у державному секторі. Українську ІT-індустрію представили 7 компаній: TRIARE, Digicode, Sigma, Eleks та альянс компаній GovTech IT Cluster: Prozori Solutions, 42 FLOWS TECH, Kitsoft. Національний стенд відвідали не тільки міжнародні представники бізнесу, а й представники уряду Німеччини", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що учасники продемонстрували світу потужний технологічний потенціал України. Компанії обмінялися досвідом з колегами з різних країн та побудували міцні звʼязки для подальшої співпраці. 

"Оскільки цьогоріч Україна є партнером виставки, подію відкривав Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, освіти, науки та розвитку технологій - міністр цифрової трансформації України, а також до виступів долучилися Валерія Іонан, заступник Міністра з питань євроінтеграції, та Андрій Ремізов", - пише Мінцифри.

Зазначається, що національний стенд України на Smart Country Convention 2023 організований Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Посольства України в Німеччині та Асоціації IT Ukraine.

Раніше повідомлялось, що в Мінцифри назвали найбільш надійні месенджери для користування: Telegram у кінці списку.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті