Україна вперше стала партнером міжнародної технологічної виставки "Smart Country Convention-2023"

Україна вперше стала партнером міжнародної технологічної виставки "Smart Country Convention - 2023" у Берліні та презентувала національний стенд 9 листопада. Про це повідомило Міністерство цифрової трансформації України у своєму Телеграм-каналі.

"Подія обʼєднала 250+ учасників, 400 спікерів та 12 000 відвідувачів з усього світу. На виставці презентували рішення щодо розбудови розумних міст, інноваційних регіонів та цифрових рішень у державному секторі. Українську ІT-індустрію представили 7 компаній: TRIARE, Digicode, Sigma, Eleks та альянс компаній GovTech IT Cluster: Prozori Solutions, 42 FLOWS TECH, Kitsoft. Національний стенд відвідали не тільки міжнародні представники бізнесу, а й представники уряду Німеччини", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що учасники продемонстрували світу потужний технологічний потенціал України. Компанії обмінялися досвідом з колегами з різних країн та побудували міцні звʼязки для подальшої співпраці. 

"Оскільки цьогоріч Україна є партнером виставки, подію відкривав Михайло Федоров, віцепрем’єр-міністр з питань інновацій, освіти, науки та розвитку технологій - міністр цифрової трансформації України, а також до виступів долучилися Валерія Іонан, заступник Міністра з питань євроінтеграції, та Андрій Ремізов", - пише Мінцифри.

Зазначається, що національний стенд України на Smart Country Convention 2023 організований Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес за підтримки Посольства України в Німеччині та Асоціації IT Ukraine.

Раніше повідомлялось, що в Мінцифри назвали найбільш надійні месенджери для користування: Telegram у кінці списку.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті