Україна відновить залізничне сполучення з Литвою

На засіданні українсько-литовської комісії з питань торговельно-економічного та науково-технічного співробітництва домовились про відновлення залізничного сполучення з Литвою. Про це  повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Азархіна у мережі Facebook 9 вересня.

"Обговорили основні напрями відновлення та розширення транспортного сполучення між Україною та Литвою. А саме: можливість відновлення пасажирських перевезень залізницею та подальшого розвитку маршруту "Київ – Варшава – Вільнюс" та перенесення ветеринарної та фітосанітарної інспекції транзитних вантажів з українсько-польських прикордонних переходів до порту Клайпеда", - зазначила Азархіна.

Також за словами заступниці міністра розвитку громад, окрім залізничного сполучення Литовська сторона запропонувала українським авіакомпаніям розглянути питання про початок діяльності в Литві, а також участь у національних конкурсах на стратегічні напрямки.

Як повідомлялось раніше, новий потяг "Укрзалізниці" з аншлагом вирушив до Польщі у перший рейс.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті