Україна та Італія почали переговори про угоду щодо гарантій безпеки

Україна 28 листопада розпочала перший раунд переговорів із Італією щодо двосторонньої угоди про гарантії безпеки, як це передбачено спільною декларацією країн G7. Про це 28 листопада повідомила пресслужба Офісу президента.

Українську переговорну групу очолив заступник керівника ОП Ігор Жовква.

За його словами, Україна вже розпочала двосторонні консультації з усіма країнами G7, включно з Італією. Саме Італія головуватиме в "Групі семи" наступного року.

"Ми цінуємо значний внесок наших італійських друзів у захист України та наближення спільної перемоги. Надання Італією гарантій безпеки Україні стане важливим кроком до наближення членства нашої держави в ЄС і НАТО", - наголосив він.

Учасники переговорів обговорили підходи до наповнення і формату майбутньої двосторонньої угоди, а також узгодили графік подальшої комунікації.

Як повідомлялося, 12 липня лідери "Великої сімки" оголосили, що погодили декларацію про гарантії безпеки для України. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті