Україна повертає з полону 106 захисників, які воювали під Бахмутом. Дехто вважався зниклим безвісти – Єрмак

Україна повертає 106 воїнів, які потрапили в полон під Бахмутом. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі 25 травня.

"Ми повертаємо додому 106 наших людей, – сказано в повідомленні. – Це воїни з Бахмутського напрямку – 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів".

Воїни мають різні травми та поранення, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік. 

Зазначається, що серед них чимало тих, хто вважався безвісти зниклими.

Раніше повідомлялось, що в Координаційному штабі заявили, що можливість обміну "всіх на всіх" сильно зросла.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті