Україна повертає з полону 106 захисників, які воювали під Бахмутом. Дехто вважався зниклим безвісти – Єрмак

Україна повертає 106 воїнів, які потрапили в полон під Бахмутом. Про це повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у своєму Телеграм-каналі 25 травня.

"Ми повертаємо додому 106 наших людей, – сказано в повідомленні. – Це воїни з Бахмутського напрямку – 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів".

Воїни мають різні травми та поранення, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік. 

Зазначається, що серед них чимало тих, хто вважався безвісти зниклими.

Раніше повідомлялось, що в Координаційному штабі заявили, що можливість обміну "всіх на всіх" сильно зросла.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті