Україна повернула з окупованих територій ще 15 дітей

Україна повернула з тимчасово окупованих територій 15 дітей разом із мамами або законними представниками. Про це 21 березня в Telegram повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"В Україну вдалося повернути 15 українських дітей разом із їхніми мамами та законними представниками! Це діти з міст Харківської та Херсонської областей, які були окуповані ще на початку війни", - повідомив омбудсмен.

Загалом, як зазначив Лубінець, за даними Національного інформаційного бюро, на територію України повернулися 308 дітей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з міста Часів Яр на Донеччині військова адміністрація евакуювала всіх дітей.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті