Україна підписала близько 20 угод та меморандумів з французькими оборонними виробниками

Під час візиту міністра Збройних сил Франції та представників французьких оборонних компаній у Київ було підписано 20 контрактів та меморандумів про співпрацю з Україною. Про це повідомляє сайт Міноборони Франції 29 вересня.

"Міністра Збройних сил супроводжували представники близько двадцяти французьких компаній, які спеціалізуються на виробництві військової техніки: бронетехніки, артилерії, безпілотників, кібер і навіть розмінування. Ці представники підписали близько десяти угод або листів про наміри з українськими виробниками", - зазначається у повідомленні.

Як повідомляє Міноборони Франції, це свідчить про мобілізацію французьких промислових ноу-хау на підтримку Києва.

Нагадаємо, що західні лідери закликають виробляти зброю в Україні.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті