Україна отримає від Великої Британії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж було обіцяно початково

Україна отримає від Великої Британії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж було обіцяно початково. Про це повідомив посол України в Лондоні Вадим Пристайко в інтерв’ю Радіо Свобода.

"Якщо танки (Challenger 2 – ред.), то 14 танків нам пообіцяли, а в результаті візиту президента Зеленського домовлено, що ця кількість зросте вдвічі", - сказав Пристайко.

Також він зазначив, що Британія пропонує збільшити кількість українських військовослужбовців, які проходитимуть навчання в країні протягом 2023 року, у два з половиною рази.

Коментуючи запити України на бойові літаки, посол сказав, що "тут складно, ми шукаємо варіанти".

Раніше повідомлялось, що танки від Британії будуть відправлені до України наприкінці березня, а на передову вони можуть потрапити на початку квітня.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті