Україна отримала ще $1,2 млрд грантової допомоги від США

Україна 11 жовтня отримала черговий транш грантової допомоги США в розмірі $1,2 млрд. Про це повідомив у соціальній мережі Х (колишній Твіттер) міністр фінансів України Сергій Марченко.

"Сьогодні Україна отримала транш у розмірі $1,2 млрд, отже, пряма бюджетна підтримка США досягла $10,9 млрд у 2023 році", - написав він.

Марченко додав, що висловив величезну подяку за цю безпрецедентну фінансову підтримку заступнику міністра фінансів США з міжнародних справ Джею Шамбо (Jay C Shambaugh), з яким провів зустріч у столиці Марокко Марракеші в межах щорічних зборів МВФ і Світового банку. 

Нагадаємо, 3 жовтня у Білому домі заявили, що США кілька місяців зможуть підтримувати Україну без додаткового фінансування.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті