Україна отримала $485 млн від США та Світового банку в межах проєкту PEACE in Ukraine

У межах проєкту PEACE in Ukraine Україна отримала $485 млн від США та Світового банку. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Телеграм 27 грудня.

"Україна отримала $485 млн від США та Світового банку в межах проєкту PEACE in Ukraine. З них 465 млн доларів надали Сполучені Штати через USAID. Ще 20 млн надійшли від Світового банку", - сказано в повідомлені.

Залучені кошти будуть спрямовані на компенсацію соціальних та гуманітарних видатків держбюджету.

"Дякуємо США, USAID та Світовому банку за вагому підтримку українців", - зазначив Шмигаль.

Раніше Шмигаль повідомив, що Україна отримала близько 1,2 млрд доларів від Японії через проєкти Світового банку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті