"Україна може стати донором безпеки для всіх сусідів": Зеленський звернувся до лідерів G7 і оборонних компаній США

Президент України Володимир Зеленський звернувся до лідерів G7 і компаній США, заявивши, що "Україна прагне й реально може стати донором безпеки для всіх наших сусідів, коли зможе гарантувати захист собі". Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі 6 грудня.

"Україна не прагне тільки залежати від партнерів – Україна прагне й реально може стати донором безпеки для всіх наших сусідів, коли зможе гарантувати захист собі. Ми справді це можемо. Абсолютно реально. Я запрошую всі американські оборонні компанії до співпраці з Україною. Я впевнений, ми можемо разом створити новий і потужний арсенал свободи, який буде надійним помічником для всіх вільних націй світу. Ми можемо робити разом значно більше, ніж будь-хто з нас поодинці. Тож працюймо й надалі разом. Заради більшої могутності свободи. Наша команда якраз у Вашингтоні й представить конкретні перспективи та можливості", - сказав Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні.

Він зазначив, що звернувся до учасників конференції оборонних індустрій DFNC1: US Edition, яка відбувається у Вашингтоні, яка має мету посилити співпрацю й спільні оборонні проєкти між оборонними компаніями України та США.

Крім того, Зеленський звернувся до лідерів G7.

"Вільному світу життєво необхідно зберегти свою консолідованість. Зберегти взаємодію. Зберегти підтримку того, чию свободу намагаються знищити. Я вірю, що ми разом здатні зробити результативним для нас із вами наступний рік. Для нас із вами – для вільних націй. Не для Путіна. Україна має силу. І я прошу вас бути саме такими сильними, як ви вмієте і як уміє свобода. Дякую вам від імені всіх українських воїнів, від кожної української родини й від усієї нашої держави за надзвичайно вагому підтримку!", - зазначив Президент України у зверненні до лідерів "Великої Сімки". 

Раніше повідомлялось, що Зеленський візьме участь в онлайн-саміті лідерів "Великої Сімки".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті