"Україна може перемогти". Радник Байдена нагадав Конгресу, що втрата ЗСУ Авдіївки пов'язана з нестачею боєприпасів 

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Україна може перемогти у війні з Росією, але спочатку потрібно, щоб Конгрес вжив заходів. Таку думку він висловив в інтерв'ю програмі "Зустріч із пресою" на каналі NBC у неділю, - пише Politico.

"Звичайно, Україна може перемогти. Україна вже домоглася військового успіху в досягненні однієї з найсерйозніших цілей, яка перед нею стояла, - утримати країну від потрапляння в руки Росії", - зазначив він.

Але перемога України можлива, "тільки якщо в неї будуть необхідні інструменти". Саме тому Сполучені Штати мають надати пакет допомоги, який пройшов масове двопартійне голосування в Сенаті, а Палата представників має зробити крок уперед і ухвалити його", - заявив Салліван.

"Ми спостерігаємо деякі невдачі, зокрема останніми днями, тому що в України не було достатньо боєприпасів для захисту міста Авдіївка на сході країни. Але врешті-решт, Україна все ще має потенціал, якщо ми надамо їм інструменти та ресурси, необхідні для перемоги в цій війні...Від нас, Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів, залежить виконання наших зобов'язань", - резюмував він.

На початку лютого Сенат схвалив пакет допомоги Україні на суму близько 60 мільярдів доларів. Але Палата представників пішла на двотижневі канікули, так і не проголосувавши за нього.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті