"Україна може перемогти". Радник Байдена нагадав Конгресу, що втрата ЗСУ Авдіївки пов'язана з нестачею боєприпасів 

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван заявив, що Україна може перемогти у війні з Росією, але спочатку потрібно, щоб Конгрес вжив заходів. Таку думку він висловив в інтерв'ю програмі "Зустріч із пресою" на каналі NBC у неділю, - пише Politico.

"Звичайно, Україна може перемогти. Україна вже домоглася військового успіху в досягненні однієї з найсерйозніших цілей, яка перед нею стояла, - утримати країну від потрапляння в руки Росії", - зазначив він.

Але перемога України можлива, "тільки якщо в неї будуть необхідні інструменти". Саме тому Сполучені Штати мають надати пакет допомоги, який пройшов масове двопартійне голосування в Сенаті, а Палата представників має зробити крок уперед і ухвалити його", - заявив Салліван.

"Ми спостерігаємо деякі невдачі, зокрема останніми днями, тому що в України не було достатньо боєприпасів для захисту міста Авдіївка на сході країни. Але врешті-решт, Україна все ще має потенціал, якщо ми надамо їм інструменти та ресурси, необхідні для перемоги в цій війні...Від нас, Сполучених Штатів, наших союзників і партнерів, залежить виконання наших зобов'язань", - резюмував він.

На початку лютого Сенат схвалив пакет допомоги Україні на суму близько 60 мільярдів доларів. Але Палата представників пішла на двотижневі канікули, так і не проголосувавши за нього.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті