Указу про відставку Залужного немає, але питання розглядається - ЗМІ

Поширена у пабліках інформація про начебто звільнення Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного поки не має офіційного підтвердження. Указ не підписаний, - повідомляє УП.

Одне із джерел видання в РНБО повідомило: "Його викликали і запропонували іншу посаду. Можливо послом кудись підеш. Він відмовився. Указу немає".

Також станом на 19:40 на сайті Офісу президента немає указу про звільнення.

Крім того, частина співрозмовників, дотичних до Ставки Верховного головнокомандувача, заперечила звільнення Залужного.

Джерела в ОП станом на 19:30 також повідомили, що це не правда.

В Telegram-каналі Міноборони України о 19:41 з'явилося повідомлення: "Шановні журналісти, одразу відповідаємо всім: Ні, це не правда". Але не зрозуміло, про кого саме "неправда", бо у соцмережах також пишуть про нібито відставку міністра оборони Рустема Умєрова.

Також за інформацією джерел, основним претендентом на посаду Головнокомандувача є голова ГУР МО Кирило Буданов.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті