Ухилянт віддав 6 тис. доларів за гумову камеру і "маршрут" виходу за кордон через Тису. Прикордонники пов'язали

Українські прикордонники затримали чергового ухилянта, який віддав 6 тис. доларів за нелегальний перехід кордону. Про це 21 травня повідомляє у Телеграм Держприкордонслужба України.

"$6 000 за гумову камеру та інформацію, в якій стороні кордон: таку «дорожню карту» вручив порушникові переправник. Аби дістатися Румунії, чоловік мав переплисти Тису, проте його зупинили прикордонники. На затриманого складено адмінпротокол", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у річці Тиса на кордоні з Румунією знову виявили тіло людини.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті