У річці Тиса на кордоні з Румунією знову виявили тіло людини

У річці Тиса на кордоні з Румунією виявили тіло людини. Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Імовірно, чоловік загинув під час спроби перетину державного кордону.

Співробітники прикордонної поліції Румунії повідомили прикордонників відділу "Тячів" Мукачівського загону про перебування у річці людини без ознак життя.

"Потопельника виявили за 10 метрів від румунського берега Тиси під залізничним мостом між населеними пунктами Грушово (Україна) та Кимпулунг-ла-Тіса (Румунія)", - йдеться у повідомленні.

Загалом від початку травня це вже восьмий потопельник, який намагався подолати Тису.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті