Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Як повідомило "Радіо Свобода" 26 січня, у такій ситуації, не маючи підписів представників усіх 27 країн ЄС, Верховна представниця ЄС із закордонних справ Кая Каллас разом із єврокомісаркою з питань розширення Мартою Кос оприлюднили власну заяву, в якій вони наголосили, що голосування 26 січня в Білорусі не було вільним і справедливим, і закликали білоруську владу звільнити всіх політичних в’язнів, "включаючи співробітника представництва ЄС", а також допустили нові санкції проти Білорусі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Сьогоднішні фіктивні вибори в Білорусі не були ані вільними, ані чесними. Народ Білорусі заслуговує на реальне право голосу щодо того, хто керує їхньою країною. Безжальні й безпрецедентні репресії щодо прав людини, обмеження участі в політичному житті й доступу до незалежних ЗМІ в Білорусі позбавили виборчий процес будь-якої легітимності", - йдеться у заяві Каллас і Кос.
Раніше повідомлялось, що стали відомі підсумки екзит-полу на виборах президента Білорусі.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту