Удари окупантів по Херсонщині: пошкоджені  8 багатоповерхівок та 18 приватних будинків

Російські військові минулу добу знову обстрілювали житлові квартали населених пунктів Херсонської області, зокрема були пошкоджені  8 багатоповерхівок та 18 приватних будинків. Про це у Телеграм 5 березня повідомляє начальник ОВА Олександр Прокудін.

"Минулої доби противник обстрілював Антонівку, Берислав, Золоту Балку, Львове, Томину Балку, Тягинку, Гаврилівку, Білозерку, Гончарне, Дніпровське, Зеленівку, Степанівку, Садове, Дудчани, Качкарівку, Приозерне, Благовіщенське, Станіслав та місто Херсон. Внаслідок ворожих атак у населених пунктах області були влучання в адміністративні будівлі, автозаправну станцію, складські приміщення та територію кладовища. Через російську агресію одна людина дістала поранення", - повідомляє глава області.

Начальник міської військової адміністрації Херсона Роман Мрочко повідомив у Телеграм, що за минулу добу російські війська 9 разів обстріляли населені пункти Херсонської міської територіальної громади.

"Ураження зафіксовані в Херсоні, Антонівці та Придніпровському. Зокрема, у Херсоні пошкоджено 2 багатоповерхових будинки, будівлю освітнього закладу та 2 цивільних автомобілі. Внаслідок російських ворожих обстрілів за минулу добу у Херсонській міській територіальній громаді поранених немає", - констатував Мрочко.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті