Удари окупантів по Херсонщині: пошкоджені  8 багатоповерхівок та 18 приватних будинків

Російські військові минулу добу знову обстрілювали житлові квартали населених пунктів Херсонської області, зокрема були пошкоджені  8 багатоповерхівок та 18 приватних будинків. Про це у Телеграм 5 березня повідомляє начальник ОВА Олександр Прокудін.

"Минулої доби противник обстрілював Антонівку, Берислав, Золоту Балку, Львове, Томину Балку, Тягинку, Гаврилівку, Білозерку, Гончарне, Дніпровське, Зеленівку, Степанівку, Садове, Дудчани, Качкарівку, Приозерне, Благовіщенське, Станіслав та місто Херсон. Внаслідок ворожих атак у населених пунктах області були влучання в адміністративні будівлі, автозаправну станцію, складські приміщення та територію кладовища. Через російську агресію одна людина дістала поранення", - повідомляє глава області.

Начальник міської військової адміністрації Херсона Роман Мрочко повідомив у Телеграм, що за минулу добу російські війська 9 разів обстріляли населені пункти Херсонської міської територіальної громади.

"Ураження зафіксовані в Херсоні, Антонівці та Придніпровському. Зокрема, у Херсоні пошкоджено 2 багатоповерхових будинки, будівлю освітнього закладу та 2 цивільних автомобілі. Внаслідок російських ворожих обстрілів за минулу добу у Херсонській міській територіальній громаді поранених немає", - констатував Мрочко.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті