Учасників «СВО» мотивують можливістю воскреснути після смерті: священик РПЦ розповів історію китайця, який воював за РФ, загинув і воскрес

Священик РПЦ заявив, що учасники "СВО" після загибелі можуть воскреснути, і навів як приклад історію китайця, який нібито воював за РФ, загинув і ожив. Відповідне відео розмістив російський "Православний канал "Союз" 28 травня.

"Ось мені моя дружина надсилає багато військових роликів... Буквально перед великим постом я подивився ролик про якогось китайця, який брав участь у СВО, дістав кулю в живіт, що розворотила всі його нутрощі... Він від цього помер...  І воскрес! І йому явився Святитель Лука! Кримський! І його зцілив повністю!"  - каже священник.

Після цього, за словами священика, у китайця сцілилсися нутрощі і він разом зі своїми родичами прийняв хрещення.

Раніше повідомлялося, що, з урахуванням величезних втрат росіян на Кремінському напрямку на Луганщині, російська пропаганда знайшла новий метод їх приховувати: трупи росіян, що потрапляють на відео, почали видавати за "муляжі", нібито завезені в Кремінський ліс українськими військовими.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті