У ЗСУ встановили ім'я полоненого воїна, якого розстріляли рашисти

Українським полоненим, якого рашисти розстріляли після слів "Слава Україні", найімовірніше, є Тимофій Шадура. Про це 7 березня повідомляють представники Збройних сил України.

"За попередніми даними, загиблим є військовослужбовець 30-ї окремої механізованої бригади Тимофій Миколайович Шадура. Тимофій Шадура вважається зниклим безвісти з 3 лютого 2023 року після бойових дій у районі міста Бахмут", - повідомили у ЗСУ.

На цей час неможливо точно встановити особу вбитого, оскільки його тіло знаходиться на тимчасово окупованій території. Остаточно підтвердити особу військового можна буде після повернення тіла та проведення відповідних експертиз.

"Командування 30-ї окремої механізованої бригади та побратими Героя висловлюють щирі співчуття його рідним та близьким. Помста за нашого Героя буде невідворотною", - додали українські захисники.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський пообіцяв, що Україна знайде боягузливих окупантів, котрі розстріляли українського військового.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті