У ЗСУ підтвердили справжність відео з розстрілом українських солдатів, які здавалися в полон

В Управлінні стратегічних комунікацій ЗСУ (Стратком) назвали справжнім відеозапис, на якому російські окупанти розстріляли двох українських військовослужбовців, які здавалися в полон. Про це Стратком ЗСУ повідомив у Телеграм 3 грудня. 

У Страткомі ЗСУ заявили, що росія вкотре порушила закони і звичаї війни, а також норми міжнародного права.

Представник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напряму полковник Олександр Штупун сказав, що докази скоєного злодіяння передадуть до міжнародних організацій, які займаються розслідуванням воєнних злочинів.

Нагадаємо, раніше було опубліковано відео, яке свідчить що російські окупанти порушили звичаї та правила війни - розстріляли двох українських військових при спробі здачі в полон.

Також повідомлялось, що в ЗСУ превіряють відео розстрілу українських воїнів, які здавалися в полон.

 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті