Російські окупанти порушили звичаї та правила війни - розстріляли двох українських військових при спробі здачі в полон

Російські окупанти розстріляли двох українських військових під час спроби здачі в полон. Про це свідчить відео, яке поширив ТК "DeepState".

В описі відео зазначається, що ворог зайшов на українські позиції. У процесі зачистки окупанти виявили бліндаж, у якому перебували два бійці ЗСУ.

Ймовірно, у них закінчилися боєприпаси, тому вони були змушені здатися в полон. Після того, як другий український військовий покинув бліндаж, росіяни розстріляли його з автоматів. Після цього вони застрелили й українця, який раніше з піднятими руками вийшов на поверхню і ліг на землю.

 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті