У зоні проведення "СВО" здивовані присвоєнням убитому заступнику головнокомандувача ВМФ повторного звання Героя Росії, а його імені бригаді морської піхоти

Думку учасників "СВО" озвучив неофіційний канал угруповання військ "Північ"

Раніше Путін посмертно нагородив ліквідованого 2 липня в Курській області Михайла Гудкова зіркою Героя Росії і присвоїв 155-й бригаді найменування "окрема гвардійська Курська орденів Жукова і Суворова бригада морської піхоти імені двічі Героя Російської Федерації генерал-майора Михайла Гудкова".

"Це вже виходить за всякі рамки особливих відносин", - обурюються автори ТК.

"Вибачте, а за що Гудков удостоївся бути в одному ряду з Жуковим і Суворовим? Героїчно два місяці звільняв хутір Нікольський під червоними прапорами. Мужньо тікав за хохлами під час їхнього виходу з Курської області?", - іронізують він. 

Пацани в окопах зрозуміли б, якби Гудков загинув у бою, борючись пліч-о-пліч із простими бійцями. А він всього-то сидів у командному пункті", - зазначають російські військові.

Як повідомлялося раніше, у Кореневому Курської області чотири українські ракети ліквідували щонайменше 12 російських офіцерів командного складу бригади морпіхів, включно з Михайлом Гудковим.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті