У Зеленського заявили, що росія хоче "заморозити" війну

Росія має плани "заморозити" війну в Україні. Саме тому зараз посилила пропаганду, яка спрямована проти України. Про це повідомив у Телеграм керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Росіяни справді хочуть заморозити війну, бо вони слабші, ніж були раніше. Але задача України - звільнення наших територій. У ЗСУ є успіхи на фронті, західна коаліція сильна, попри російську брехню. Ми працюємо з партнерами над посиленням санкцій", - йдеться у його дописі.

Єрмак впевнений, що російські війська не досягнуть свого, скільки б "ресурсів вони не витрачали на створення паралельної реальності своєю машиною пропаганди".

Як повідомлялося, російський "воєнкор" визнав безуспішність атак ЗС РФ у Новомихайлівці та Мар'їнці  і взяття ЗСУ "сірої зони" у Невельського. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті