У Зеленського впевнені, що Конгрес США ухвалить рішення про допомогу Україні

У Офісі президента України впевнені, що конгрес ухвалить рішення про допомогу Україні. Про це заявив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" 

"Якщо ви мене запитаєте, я особисто впевнений, що це рішення буде прийнято. Звісно, хотілося, щоб було швидше", - сказав він.

Говорячи про зустрічі президента з представниками влади США під час Мюнхенської конференції з безпеки, Жовква відзначив зустріч із конгресменами. 

"Були республіканці, голови комітетів, які, наприклад, нещодавно відвідували Україну. Від жодного представника республіканської партії ми не почули, що не буде ухвалено фінансування Україні, або якісь аргументи проти України. Від усіх чули: "так, nothing personal, це не проти вас, це внутрішнє питання Сполучених Штатів, і ми над цим працюємо", - зазначив заступник керівника ОП..

"Була дуже людська розмова. Деякі говорили: "У моєму штаті дуже багато представників української спільноти - що ви скажете, пане президенте, що нам говорити нашим людям, американцям"? Президент надавав дуже прості, людські аргументи: "Ви просто розкажіть їм про українських дітей, які не лише можуть бути депортовані з окупованих територій, а просинаються щодня під звуки вибухів". І вони казали: "Так, пане президенте, цей аргумент якраз дуже гарно працює на громадськість", - розповів Жовква.

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден заявив, що ЗСУ залишили Авдіївку через бездіяльність Конгресу США. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті