У Зеленського відреагували на вибух статуетки в Петербурзі, яка вбила Z-військора Владлена Татарського

Питання, коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби в РФ було питанням часу,. Про це заявив у Твіттер радник голови Офісу президента Михайло Подоляк 2 квітня, коментуючи вибух у Санкт-Петербурзі, у результаті якого загинув так званий "Z-військор" Владлен Татарський .

"У Росії починається... Павуки поїдають один одного в банку. Питання "Коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби?" у країні закручених гайок було питанням часу, як прорив дозрілого гнійника. Рф чекають незворотні процеси і Смута 2.0. А нам своє робити", - написав Подоляк. 

Нагадаємо, 2 квітня у Санкт-Петербурзі під час вибуху у кафе загинув Z-військор Владлен Татарський. За попередніми даними, вибухнула статуетка, яку на зустріч із Татарським принесла невідома дівчина.

Владлен Татарський (Максим Фомін) – уродженець Макіївки Донецької області. 2011 року був засуджений за пограбування банку. У 2014 році втік з колонії. Потім його знову було засуджено вже в так званій "ДНР", але отримав "помилування" від Олександра Захарченка, і став "військором "ДНР".

Відомий у тому числі заявою "Всіх вб'ємо, всіх пограбуємо. Усе як ми любимо"

Ліквідований у Санкт-Петербурзі (РФ) під час "зустрічі з читачами" 2 квітня 2023 року.

Як повідомлялося, у мережі показали момент вручення Z-військорові Татарському статуетки, що вбила його. 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті