У Зеленського відреагували на скандальну заяву Папи Римського про "спадщину великої матінки росії"

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що Папа Римський став інструментом російської пропаганди та заохочує людиноненависницьку ідеологію путіна. Про це подоляк сказав в інтерв'ю італійській газеті "Corriere della Sera", опублікованому 30 серпня.

"Франциск заохочує людиноненависницьку ідеологію путіна, його схильність до геноциду. Доводиться питати, що таке католицька церква, що таке християнство, – зазначив Подоляк. – Схоже, Папа знову став інструментом російської пропаганди. Саме спираючись на тріаду Петра-Катерини-Сталіна, російська армія приходить вбивати українців. Папа підносить їх, а путін використовує їх, щоб знищити нашу ідентичність".

На думку Подоляка, якщо оцінити останні заяви Папа Римського неупереджено, то видно, що вони беззастережно заохочують агресивний імперіалізм і є аплодисментами кривавій ідеї "руського миру".

Раніше повідомлялось, що Папа Римський зробив скандальну заяву, закликавши російську молодь "…не відмовлятись від спадщини великої матінки росії".

Раніше також повідомлялось, що в МЗС відреагували на заяву Папи Римського про "нащадків великої росії".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті