У Зеленського відбулась "закрита" розмова з військовим керівництвом Великої Британії

Президент України Володимир Зеленський 10 серпня провів закриту розмову з представниками військового керівництва Великої Британії. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні. 

"Мав сьогодні розмову з представниками військового керівництва Великої Британії - закриту розмову. Але результативну розмову", - розповів Зеленський.

Він також повідомив, що Україна готує більше оборонних пакетів для воїнів та більше захисних систем для всього українського суспільства, зокрема це стосується систем ППО.

Нагадаємо, Німеччина передала Україні ще дві пускові установки ЗРК Patriot. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті