У Зеленського відбулась "закрита" розмова з військовим керівництвом Великої Британії

Президент України Володимир Зеленський 10 серпня провів закриту розмову з представниками військового керівництва Великої Британії. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні. 

"Мав сьогодні розмову з представниками військового керівництва Великої Британії - закриту розмову. Але результативну розмову", - розповів Зеленський.

Він також повідомив, що Україна готує більше оборонних пакетів для воїнів та більше захисних систем для всього українського суспільства, зокрема це стосується систем ППО.

Нагадаємо, Німеччина передала Україні ще дві пускові установки ЗРК Patriot. 

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті