У Зеленського передрекли подальші швидкі спроби перехоплення влади в РФ

Слабкість росії очевидна багатьом, і тепер спроби перехопити владу будуть тільки наростати.  Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Twitter.

"Що нового ми тепер знаємо про державу РФ: 1. Усередині Росії немає військової інфраструктури, немає боєздатних частин. 2. Росгвардія і ФСБ недієздатні і не готові до реальних масштабних протестів", - заявив він.

Подоляк додав, що російський народ абсолютно не підтримує владу, а це означає, що він не виходитиме на її захист, а, навпаки, вітатиме будь-яку альтернативну силу.

"4. путінська еліта добре знає про слабкість вертикалі і в будь-який момент готова втекти на джетах. 5. Дієздатних переговірників на користь еліт немає і не буде", - заявив він.

Радник глави ОП додав, що за найменшої кризи російський диктатор Путін миттю зникає, відмовляючись брати на себе відповідальність і шукати рішення.

"І головне: якщо слабкість Росії очевидна багатьом, то спроби перехопити владу будуть тільки наростати. Наростатиме також хаотизація, анархізація в Росії. Єдиний раціональний сценарій, що гарантує всім передбачуваність, - це зрозумілий транзит влади в РФ, обов'язкова зміна путінської еліти. Але це тепер можливо тільки за умови швидкого обнулення військового потенціалу Росії на окупованих територіях", - підкреслив Подоляк.

Нагадаємо, у Білому домі прокоментували "тріщини влади" путіна через перерваний переворот. 

Статті

Донбас
10.12.2023
20:18

Як бойовик "ДНР" умовив Путіна брати участь у виборах президента. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу демонстрували свою причетність до найважливішої, на їхню думку, справи - висунення нинішнього російського диктатора кандидатом у президенти. Місцеві пропагандисти радісно повідомляли, що так званий спікер...
Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Всі статті