У Запорізькій області рашисти почали "лікувати" своїх поранених у школах

На окупованій території Запорізької області рашисти почали "лікувати" своїх "300"-х на базі шкіл. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 18 березня.

"Російські окупанти продовжують використовувати цивільні заклади на тимчасово захопленій території Запорізької області для власних потреб, – сказано в повідомленні. – Зокрема, будівлю школи одного із населених пунктів Пологівського району противник використовує як польовий шпиталь на 50 ліжкомісць".

Зазначається, що таким чином окупанти намагаються скоротити термін повернення до строю особового складу з числа санітарних втрат.

Раніше повідомлялось, що до Біловодської районної лікарні на окупованій Луганщині привезли 150 поранених "вагнерівців".

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті