До Біловодської районної лікарні на окупованій Луганщині привезли 150 поранених "вагнерівців"

До однієї з лікарень на тимчасово окупованій території Луганщини рашисти привезли 150 поранених "вагнерівців". Про це 13 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"На території Біловодської районної лікарні тимчасово зайнятої території Луганської області на лікування привезли 150 найманців так званої ПВК "вагнер", - повідомили українські військові.

Це підтверджує, що окупанти продовжують зазнавати значних втрат, зазначили у Генштабі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Луганську окупанти переобладнали семиповерхову будівлю пологового будинку у шпиталь.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті