У Запорізькій області окупанти забороняють місцевим жителям виходити з дому, щоб убезпечити перекидання військ

Російські окупанти в Запорізькій області забороняють місцевим жителям виходити з будинків, щоб уникнути виявлення військових колон. Про це 23 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У населених пунктах Решетилівське, Чумацьке та Костянтинівка тимчасово зайнятої території Запорізької області російські окупанти здійснили обхід осель місцевих мешканців і попередили про необхідність перебувати в безпечних місцях із забороною залишення своїх помешкань", - повідомили українські військові.

Як зазначили в Генштабі, таке рішення росіян може свідчити про спроби окупантів унеможливити стеження за плановими перекиданнями живої сили і техніки до лінії бойового зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти облаштували госпіталь у дитячому садку селища в Запорізькій області.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті