У Запорізькій області окупанти забороняють місцевим жителям виходити з дому, щоб убезпечити перекидання військ

Російські окупанти в Запорізькій області забороняють місцевим жителям виходити з будинків, щоб уникнути виявлення військових колон. Про це 23 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У населених пунктах Решетилівське, Чумацьке та Костянтинівка тимчасово зайнятої території Запорізької області російські окупанти здійснили обхід осель місцевих мешканців і попередили про необхідність перебувати в безпечних місцях із забороною залишення своїх помешкань", - повідомили українські військові.

Як зазначили в Генштабі, таке рішення росіян може свідчити про спроби окупантів унеможливити стеження за плановими перекиданнями живої сили і техніки до лінії бойового зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти облаштували госпіталь у дитячому садку селища в Запорізькій області.

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті