У Запорізькій області окупанти забороняють місцевим жителям виходити з дому, щоб убезпечити перекидання військ

Російські окупанти в Запорізькій області забороняють місцевим жителям виходити з будинків, щоб уникнути виявлення військових колон. Про це 23 березня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У населених пунктах Решетилівське, Чумацьке та Костянтинівка тимчасово зайнятої території Запорізької області російські окупанти здійснили обхід осель місцевих мешканців і попередили про необхідність перебувати в безпечних місцях із забороною залишення своїх помешкань", - повідомили українські військові.

Як зазначили в Генштабі, таке рішення росіян може свідчити про спроби окупантів унеможливити стеження за плановими перекиданнями живої сили і техніки до лінії бойового зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти облаштували госпіталь у дитячому садку селища в Запорізькій області.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті