У Запорізькій області "КамАЗами" везуть великі партії "300-х" рашистів в лікарні та школи, що облаштували під шпиталі

На окупованій території Запорізької області рашисти протягом останніх днів везуть великі партії своїх "300-х", розміщаючи їх не лише в лікарнях, але й у школах, які облаштували під шпиталі. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 20 березня.

"Продовжуючи зазнавати величезних втрат, російські загарбники облаштовують все більше своїх шпиталів вздовж лінії зіткнення, – сказано в повідомленні. – Так, в населеному пункті Розівка тимчасово окупованої території Запорізької області в будівлі місцевої лікарні розташовано один з таких закладів окупантів. За минулу добу туди привезли близько 50 важкопоранених військовослужбовців армії РФ".

Зазначається, що, крім того, в населеному пункті Високе Запорізької області окупанти облаштували шпиталь в будівлі місцевої школи. Туди протягом 19 березня було завезено велику кількість важкопоранених.

"Для цього ворог використовував 4 медичних вантажівки на базі автомобіля "КамАЗ", – пише Генштаб.

Раніше повідомлялось, що в Запорізькій області рашисти почали "лікувати" своїх поранених у школах.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті