У Запорізькій області "КамАЗами" везуть великі партії "300-х" рашистів в лікарні та школи, що облаштували під шпиталі

На окупованій території Запорізької області рашисти протягом останніх днів везуть великі партії своїх "300-х", розміщаючи їх не лише в лікарнях, але й у школах, які облаштували під шпиталі. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 20 березня.

"Продовжуючи зазнавати величезних втрат, російські загарбники облаштовують все більше своїх шпиталів вздовж лінії зіткнення, – сказано в повідомленні. – Так, в населеному пункті Розівка тимчасово окупованої території Запорізької області в будівлі місцевої лікарні розташовано один з таких закладів окупантів. За минулу добу туди привезли близько 50 важкопоранених військовослужбовців армії РФ".

Зазначається, що, крім того, в населеному пункті Високе Запорізької області окупанти облаштували шпиталь в будівлі місцевої школи. Туди протягом 19 березня було завезено велику кількість важкопоранених.

"Для цього ворог використовував 4 медичних вантажівки на базі автомобіля "КамАЗ", – пише Генштаб.

Раніше повідомлялось, що в Запорізькій області рашисти почали "лікувати" своїх поранених у школах.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті